Przedszkole Samorządowe w Drzeczkowie

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Aktualności:

POŻEGNANIE SZEŚCIOLATKÓW
26 06 2020

P6240214

 
 
24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok przedszkolny 2019/2020 i pożegnaliśmy Absolwentów naszego Przedszkola. Uroczystości podzielone były na dwie części. W pierwszej uczestniczyły dzieci sześcioletnie oraz te, które wróciły w maju do przedszkola. Natomiast z pozostałymi dziećmi pożegnaliśmy się po przerwie na wietrzenie i dezynfekcję sali. 


Dzieci, które wróciły do przedszkola przygotowały krótki program artystyczny, a młodsze z nich pożegnały koleżanki i  kolegów odchodzących do szkoły. Sześciolatki na pamiątkę ukończenia przedszkola otrzymały tablo, zdjęcia portretowe, dyplomy i książki oraz fotoalbumy ufundowane przez rodziców. Pozostali przedszkolacy również otrzymali upominki. Były też podziękowania dla Rady Rodziców na czele z przewodniczącą Panią Honoratą Magda oraz rodziców za ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola i przedszkolaków.

 

Tego dnia pożegnaliśmy również Panią Anielę Walenczewską, która po 12 latach pracy w naszym przedszkolu w lipcu odchodzi na emeryturę. Za wszystkie chwile, miłą atmosferę, ogromne zaangażowanie i wzorową pracę serdecznie Pani dziękujemy!

 

Podziękowania otrzymała również Pani Małgorzata Mikołajczak, która także kończy pracę w naszym przedszkolu.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za wspaniałą i efektywną współpracę na rzecz  przedszkola, a w czasie nauczania zdalnego za współuczestnictwo w działaniach na rzecz rozwoju swoich dzieci. ZAPRASZAMY DO GALERII

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego