Przedszkole Samorządowe w Drzeczkowie

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Aktualności:

RELIGIA
22 06 2020

Obraz znaleziony dla: anioł stróż
 

 

Pan Jezus powiedział kiedyś do swoich uczniów: «Pójdźcie wy sami osobno na miejsce pustynne i wypocznijcie nieco!». Wskazał przez to, że wypoczynek każdemu się należy. Również przedszkolakom.


Życzę Wam udanych wakacji -na ile to dzisiaj możliwe – zdrowych, spokojnych i pełnych radości. Nabierzcie sił na nowy rok przedszkolny i szkolny, opalcie się (z umiarem), uważajcie na swoje bezpieczeństwo, bawcie się w miejscach do tego przeznaczonych. Poznajcie nowych kolegów i koleżanki, ale dopóki nie wolno się zbliżać, to utrzymujcie dystans pomiędzy osobami. Bądźcie ostrożni korzystając z Internetu, kontrolujcie czas, kiedy korzystacie z komputera, czy telefonu. Niech czas wakacji pozwoli Wam na trochę oddechu od nauki i zadań.  I na koniec: nie zapominajcie o Bogu, modlitwie i Mszy św. Dziękujcie Mu za piękny świat, który nam podarował.  Módlcie się o zdrowie dla swoich bliskich.

Dziękuję Wam i Waszym rodzicom za wspólną pracę i mama nadzieję że spotkamy się we wrześniu. Tym z Was, którzy idą do szkoły życzę powodzenia. Nie martwcie się jesteście wyjątkowi, dacie radę, a Pan Jezus, Matka Boża i Aniołowie Stróże będą z Wami. Szczęść Wam Boże.

Zaśpiewajcie piosenkę:

https://www.youtube.com/watch?v=MOU-I7N0ZPc

 

Pokolorujcie obrazek:

https://www.e-kolorowanki.eu/chrzescijanskie/modlitwa-wieczorna/

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego