Przedszkole Samorządowe w Drzeczkowie

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Aktualności:

ŚWIĘTO RODZINY
30 05 2019

IMG 0259


Jak co roku maj to miesiące, w którym przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występ dla ukochanych mam i tatusiów. W tym roku, w naszym przedszkolu świętowaliśmy 23 maja. Obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty oraz Dziecka czyli Święto Rodziny. Pierwsza część poświęcona była rodzicom, podczas której dzieci z wielkim zaangażowaniem i przejęciem przed zgromadzoną publicznością zaprezentowały się w przedstawieniu „Historia mamy i taty”. Występ bardzo podobał się rodzicom o czym świadczyła burza oklasków.


Po złożeniu życzeń i wręczeniu prezentów obyła się sesja fotograficzna dla całych rodzin. Dalsza część Święta Rodziny miała charakter zabawowo – biesiadny. Oj co się tu działo! Gwar, śmiech i radość słychać było w całym przedszkolu. Zabawy i konkursy prowadzili miedzy innymi pracownicy CWRKDIZ w Lesznie oraz „Krainy zabawy”. Wszyscy doskonale bawili się i całe rodziny uczestniczyły w wielu  zabawach i konkursach oraz dmuchanych atrakcjach. W czasie biesiady można było zasmakować pysznych domowych ciast, lodów i grillowanych kiełbasek. W przemiłej atmosferze minął dzień, a pogoda ducha wygrała z aurą.

Serdecznie dziękujemy Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Honoracie Magda za pozyskanie sponsora na lody. Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za pomoc w sprzątaniu po imprezie. ZAPRASZAMY DO GALERII

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego