Przedszkole Samorządowe w Drzeczkowie

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Aktualności:

RAZEM NA ŚWIĘTA
24 12 2018

IMG 7816


Pod hasłem „Razem na Święta” 21 grudnia odbyło się spotkanie integrujące całą społeczność przedszkolną. Uczestniczyli w nim zaproszeni goście, rodzice lub dziadkowie, przedszkolacy i pracownicy przedszkola. Po powitaniu przedszkolacy wystawili jasełka „Powitajmy maleńkiego” przeplatane kolędami i pastorałkami. Dzięki małym aktorom przenieśliśmy się do Betlejem, do stajenki, aby radować się z Bożego Narodzenia. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a przedszkolakom pokazują jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne są to święta.


Po przedstawieniu wręczono nagrody i dyplomy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego „Świąteczny stroik”

Następnie przedszkolakom, ich rodzicom i pracownikom przedszkola świąteczne życzenia składali zaproszeni goście: Sekretarz Gminy Osieczna Pan Sławomir Kosmalski, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Gminy Osieczna Pani Krystyna Krajewska, sołtys Wolkowa Pan Tadeusz Kurowiak oraz Panie Helena Jucha i Krystyna Nosek. Dzieci zostały również obdarowane przez gości słodyczami lub drobnymi upominkami. Serdecznie dziękujemy!

W tym roku przedszkolaków odwiedził Gwiazdor z Elfem przynosząc prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Serdecznie dziękujemy Paniom i Panu z Rady Rodziców ze współmałżonkami za pomoc przy poczęstunku i sprzątaniu. ZAPRASZAMY DO GALERII

Fot: Ilona Nowacka

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego