Przedszkole Samorządowe w Drzeczkowie

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Aktualności:

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
24 01 2018

IMG 9150


W naszym przedszkolu 22 stycznia odbyło się spotkanie, na które licznie przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały część artystyczną  wystawiając Jasełka „Dnia jednego o północy” i prezentując montaż słowno-muzyczny „Moja babcia i mój dziadek”. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.


Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla babć i dziadków były obrazki z serduszkiem. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku przygotowanymi przez rodziców. Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze i  za rok znów się spotkamy miłymi z dziadkami.

Gorąco dziękujemy Pani Paulinie Stark za występ w Jasełkach. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pań: Honoraty Magda, Pauliny Stark, Karoliny Chwastyniak oraz Magdaleny Maćkowiak za pomoc przy poczęstunku.

Fot. Ilona Nowacka

ZAPRASZAMY DO GALERII

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego