Przedszkole Samorządowe w Drzeczkowie

Idź do spisu treści

Menu główne:

 

Aktualności:

JASEŁKA Z GWIAZDOREM
23 12 2017

IMG 7262


Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się jasełka bożonarodzeniowe. Wśród śpiewu aniołów do żłóbka przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowo narodzonemu Dzieciątku, pokłony złożyli także Królowie.


Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role. Całemu występowi towarzyszyły wielkie pozytywne emocje. Młodzi aktorzy otrzymali ogromne brawa od publiczności. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.

Po przedstawieniu wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego „Bożonarodzeniowy Anioł”

Następnie przedszkolakom, ich rodzicom i pracownikom przedszkola świąteczne życzenia składali zaproszeni goście, burmistrz  Pan Stanisław Glapiak, radna Pani Krystyna Krajewska, sołtysi Panowie Leszek Barczyński i Tadeusz Kurowiak oraz Panie Helena Jucha i Krystyna Nosek. Dzieci zostały również obdarowane przez gości słodyczami. Serdecznie dziękujemy!

Przedszkolaków odwiedził również Gwiazdor ze Śnieżynką przynosząc prezenty zakupione przez Radę Rodziców. Na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Gorąco dziękujemy Pani Paulinie Stark i Pani Marii Kalisz za występ w Jasełkach. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i rodzicom, którzy pomagali przy poczęstunku.

ZAPRASZAMY DO GALERII


fot. Ilona Nowacka

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews
 
stat4u
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego